שכחתם את קוד הכספת? איבדתם את המפתחות? המנגנון התקלקל? התקשרו עכשיו ללירום מנעולים והזמינו פורץ כספות מקצועי, שיגיע אליכם בתוך 20 דקות, בלבד, 24/7!
הכספת עושה בעיות? קודם כול, מומלץ שלא תנסו לפרוץ אותה בעצמכם, שכן ניסיון כזה עלול לגרום לנזק למנגנון ואף להחריף את הבעיה. כספות, בימינו מורכבות מבעבר ודורשות מידה לא מבוטלת של מיומנות, על מנת לבצע פריצה בטוחה. הזמנת פורץ כספות מקצועי הינה הדרך הפשוטה והמהירה לפריצת כספות, ללא יצירת נזקים מיותרים.
חברת לירום מנעולים מנוסה ביותר באספקת שירותי פריצת כספות ללקוחות מכל מגזרי המשק, לרבות לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים. טלפון אחד אלינו ופורץ כספות מוסמך יגיע עד אל ביתכם או אל משרדכם, ויבצע את המלאכה ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בכלים ייעודיים מתקדמים.

בין סוגי הכספות שבשימוש, כיום
מנעולי צילינדר
מנעולים חשמליים
מנעולים דיגיטליים
מנעולים ביומטריים
שילוב של מנגנונים

לכל סוג כספת מנגנון משלו, המצריך שיטת פריצה שונה וציוד מתאים. לשם כך נדרש פורץ הכספות להחזיק בידע רב על כל סוגי הכספות ועל הפיתוחים העדכניים בתחום.
המנעולנים של לירום מנעולים הינם אנשי מקצוע עתירי ניסיון ומסורים, הן ללקוחות החברה והן לשמירה על ידע מעודכן בכל סוגי הכספות שנמצאות כיום בשימוש. כמו כן, הם מצוידים בכל הכלים הדרושים לביצוע מלאכת הפריצה במקצועיות, במהירות ובדיסקרטיות.

להזמנת שירותי פריצת כספות, התקשרו עכשיו אל לירום מנעולים, 24 שעות ביממה, ואנחנו נשלח אליכם פורץ כספות בתוך 20 דקות, בכל אזור המרכז, השרון והשפלה: 052-5332212

logos